Doradztwo

Wnioski o finansowanie

Nasza Pracownia oferuje bezpośrednie wsparcie w przygotowaniu wniosku o finansowanie badań zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dla jednostek badawczych oraz uczelni. Konsultacje obejmują obejmują dwukrotną ocenę wniosku według formularza oceny Pracowni P2 oraz konsultacje za pomocą narzędzi teleinformatycznych z kierownikiem projektu w dogodnym dla niego terminie. Wykorzystujemy narzędzia pracy grupowej oraz prowadzimy warsztaty facylitowane. W naszej pracy doradczej korzystamy z narzędzi teorii myślenia lateralnego Edwarda de Bono.

Nasi konsultanci mają doświadczenie w aplikowaniu o środki publiczne zarówno ze źródeł krajowych jak i Unii Europejskiej, zarządzali projektami oraz posiadają certyfikat Project Management Professional (PMI). Szczegóły negocjujemy z każdym zamawiającym odrębnie. Zapraszamy do kontaktu.

Uwaga! Nie gwarantujemy przyznania finansowania, które zależy wyłącznie od agencji, do której wniosek jest składany. Ostateczna forma wniosku o finansowanie zależy wyłącznie od redaktor wniosku i to on ponosi odpowiedzialność za jego końcowy kształt.

Organizacja konferencji, warsztatów

Doradzamy i wspieram w kwestii organizacji kongresów, konferencji i warsztatów. Zaprojektujemy materiały, poprowadzimy biuro, pomożemy zdobyć finansowanie. Szczegóły negocjujemy z każdym zamawiającym odrębnie. Zapraszamy do kontaktu.

Jak zdobyć grant. Praktyczny notes

Nasza propozycja dla naukowców aplikujących o granty badawcze. Zachęcamy do wykorzystania podczas przygotowywania projektów naukowych. Udostępniamy ją bezpłatnie.

Informacje o autorze oraz zasady udostępniania można znaleźć tutaj.

Pobrano już razy
Pracownia P2 – projekty, szkolenia, doradztwo © 2020
Aktualności

Aktualności

Zajęcia dla szkół doktorskich

Nowe szkolenie dla jednostek naukowych prowadzących szkoły doktorskie. Szczegóły w sekcji Szkolenia. Zapraszamy do kontaktu.

Ponad 700 pobrań naszej publikacji

Zapraszamy do korzystania z naszej publikacji Jak zdobyć grant. Praktyczny notes. Więcej w sekcji Doradztwo.