Z przyjemnością przedstawiamy ofertę firmy projektowo-szkoleniowo-doradczej Pracownia P2.

Główną misją naszą Pracowni jest dostarczanie naszym klientom jak najlepszych projektów graficznych plakatów, materiałów reklamowych, stron www czy książek. W naszej pracy wykorzystujemy oprogramowanie Adobe Creative Cloud, zaś strony www budujemy z wykorzystaniem frameworków Joomla i WordPress. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio.

Drugim celem naszej Pracowni jest dostarczenie najwyższej jakości szkoleń oraz doradztwa w zakresie przygotowania wniosków o finansowanie projektów naukowych kierowanych do Narodowego Centrum Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju lub Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz programów finansowanych przez Unię Europejską.

Oferta obejmuje szkolenia dla indywidualnych naukowców oraz kompleksowe rozwiązania dla jednostek naukowych. Nasze szkolenia i warsztaty oparte są na tradycyjnym podejściu do zarządzania projektami (PMI PMBOK Guide), metodologiach zwinnych (Scrum) oraz autorskim rozwinięciu DesignThinking (DesignedScience). Dodatkowym atutem jest doświadczenie naszych trenerów w zarządzaniu projektami potwierdzone certyfikatem PMP oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w czasie kilkuletniej pracy w Narodowym Centrum Nauki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pracowni i liczymy na owocną i długotrwałą współpracę.