Projekty

Projektowanie grafik na strony

Jeśli szukasz doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci zbudować wizerunek Twojej firmy czy marki, jesteś we właściwym miejscu! Pracownia P2 to kreatywne studio graficzne zlokalizowane w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce – Krakowie. Dostarczamy nowoczesne, sprawdzone rozwiązania z zakresu m.in. projektowania grafik na strony, tworzenia plakatów reklamowych, logotypów, opakowań czy ulotek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekty graficzne – Kraków

Wykorzystując zaawansowane oprogramowanie firmy Adobe-Creative Cloud zajmujemy się projektowaniem logotypów, ulotek, plakatów, etykiet, okładek książek, a także innych materiałów reklamowych, które mają znaczący wpływ na promocję danej usługi czy produktu. Oferujemy szybką wycenę i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy – szczegóły negocjujemy z każdym zamawiającym indywidualnie.

Projektowanie stron www

Projektujemy i wykonujemy strony internetowe od podstaw. Elementy graficzne tworzymy z wykorzystaniem materiałów dostarczonych przez Klientów. Chcesz poznać szczegóły oferty? – zapoznaj się z naszym portfolio! Zachęcamy do kontaktu!

Pracownia P2 – projekty, szkolenia, doradztwo © 2020
Aktualności

Aktualności

Zajęcia dla szkół doktorskich

Nowe szkolenie dla jednostek naukowych prowadzących szkoły doktorskie. Szczegóły w sekcji Szkolenia. Zapraszamy do kontaktu.

Ponad 700 pobrań naszej publikacji

Zapraszamy do korzystania z naszej publikacji Jak zdobyć grant. Praktyczny notes. Więcej w sekcji Doradztwo.