Szkolenia

Oferujemy szeroką gamę szkoleń dla kierowników projektów badawczych, naukowców i innych pracowników uczelni, a także dla słuchaczy szkół doktorskich. Prowadzimy szkolenia z przygotowania wniosków, zarządzania personelem czy standardów zarządzania projektami. Ponadto oferujemy doradztwo w zakresie przygotowywania wniosku o finansowanie badań, a także organizacji konferencji, warsztatów i tego typu wydarzeń. Zapraszamy do kontaktu!

Przedsiębiorczy młodzi naukowcy Szkolenie dla słuchaczy szkół doktorskich z zakresu zarządzania projektami naukowymi i pozyskiwania środków na badania naukowe. Szkolenie wyłącznie w formie zamkniętej dla jednostek naukowych (12 lub 16 godzin).

Granty na badania. Podejście praktyczne Szkolenie dla przygotowujących wnioski do Narodowego Centrum Nauki w wariantach ogólnym (dla wszystkich), dla młodych (dla osób bez stopnia doktora), dla aplikujących w konkursach z interview. Szkolenie dwu- lub trzydniowe (16 lub 24 godziny).

Miniatura NCN. Jak skutecznie aplikować Szkolenie poświęcone przygotowaniu wniosku do NCN o finansowanie pojedynczego działania naukowego w konkursie MINIATURA. Szkolenie dwudniowe (16 godzin).

Kierowanie projektem badawczym. Blaski i cienie Szkolenie z kierowania projektami badawczymi w oparciu o metodologię PMI dla kierowników projektów badawczych finansowanych ze środków publicznych. Szkolenie dwudniowe (16 godzin).

Administracja projektami na uczelni. Szkolenie dla pracowników administracji jednostek naukowych wspierającej naukowców w pozyskiwaniu funduszy na badania oraz realizacji projektów badawczych i naukowych. Szkolenie dwudniowe (16 godzin).

Dobre praktyki w zarządzaniu projektami wg standardu PMI/PMBOK Guide Szkolenie dla naukowców i pracowników uczelni chcących zapoznać się ze standardem PMI/PMBOK Guide i wdrożyć jego elementy w swojej pracy.

Szczegółowych informacji udzielamy zainteresowanym telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapraszamy do kontaktu!

Zarejestruj się

Wróć

Dane uczestnika

Proszę wpisać co najmniej 3 znaki
Proszę wpisać poprawny adres poczty elektronicznej
Minimalna długość numeru telefonu to 6 znaków. Dopuszczalne są wyłącznie cyfry i odstęp
Proszę wybrać termin szkolenia

Instytucja

To pole jest wymagane

COVID-19

Ze względu na sytuację epidemiologiczną szkolenia będą wkrótce dostępne na naszej platformie szkoleniowej P2oodle. Ceny udziału w szkoleniach już od 299 zł. Więcej informacji wkrótce. Serdecznie zapraszamy.

Weź udział w szkoleniu
Pracownia P2 – projekty, szkolenia, doradztwo © 2020
Aktualności

Aktualności

Zajęcia dla szkół doktorskich

Nowe szkolenie dla jednostek naukowych prowadzących szkoły doktorskie. Szczegóły w sekcji Szkolenia. Zapraszamy do kontaktu.

Ponad 700 pobrań naszej publikacji

Zapraszamy do korzystania z naszej publikacji Jak zdobyć grant. Praktyczny notes. Więcej w sekcji Doradztwo.